Y007510K2400T9L
MFR.Part #
Y007510K2400T9L
JLCPCB Part #
C1464690
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10.24kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS