Y0075100K000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0075100K000A9L
JLCPCB Part #
C1483365
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS