Y0072100R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0072100R000T9L
JLCPCB Part #
C1460967
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS