Y00667R00000Q0L
MFR.Part #
Y00667R00000Q0L
JLCPCB Part #
C3484628
Package
TO-204AA
Description
-55℃~+150℃ 10W 7Ω ±0.02% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors