Y00667R00000J9L
MFR.Part #
Y00667R00000J9L
JLCPCB Part #
C1493590
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 7Ω ±2ppm/℃ ±5% TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS