Y006625R0000F9L
MFR.Part #
Y006625R0000F9L
JLCPCB Part #
C3527154
Package
TO-204AA
Description
-55℃~+150℃ 10W 25Ω ±1% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS