Y006610R0000B9L
MFR.Part #
Y006610R0000B9L
JLCPCB Part #
C1493452
Description
-55℃~+150℃ 10W 10Ω ±0.1% ±2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS