Y00660R63500C9L
MFR.Part #
Y00660R63500C9L
JLCPCB Part #
C1493647
Description
-55℃~+150℃ 10W 635MΩ Metal foil resistor ±0.25% ±2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS