Y00652K45000T0L
MFR.Part #
Y00652K45000T0L
JLCPCB Part #
C1494758
Description
-55℃~+150℃ 10W 2.45kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors