Y006525R0000Q0L
MFR.Part #
Y006525R0000Q0L
JLCPCB Part #
C1493901
Description
-55℃~+150℃ 10W 25Ω ±0.02% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors