Y006525R0000J9L
MFR.Part #
Y006525R0000J9L
JLCPCB Part #
C1496539
Description
-55℃~+150℃ 10W 25Ω ±2ppm/℃ ±5% TO-204AA Through Hole Resistors ROHS