Y00651R20000F9L
MFR.Part #
Y00651R20000F9L
JLCPCB Part #
C1494225
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 10W ±1% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS