Y006510R0000F9L
MFR.Part #
Y006510R0000F9L
JLCPCB Part #
C3415448
Description
-55℃~+150℃ 10W 10Ω ±1% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS