Y00629R60000A9L
MFR.Part #
Y00629R60000A9L
JLCPCB Part #
C1475269
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.6Ω ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS