Y006299K9200Q9L
MFR.Part #
Y006299K9200Q9L
JLCPCB Part #
C1487281
Description
-55℃~+125℃ 600mW 99.92kΩ ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS