Y0062942R860T9L
MFR.Part #
Y0062942R860T9L
JLCPCB Part #
C1477142
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 942.86Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS