Y00628K98000Q0L
MFR.Part #
Y00628K98000Q0L
JLCPCB Part #
C1483160
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.98kΩ ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS