Y00628K66000B9L
MFR.Part #
Y00628K66000B9L
JLCPCB Part #
C1469050
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.66kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS