Y00628K20000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00628K20000V0L
JLCPCB Part #
C1484869
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.2kΩ ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors