Y006280K0000B9L
MFR.Part #
Y006280K0000B9L
JLCPCB Part #
C1493269
Description
-55℃~+125℃ 600mW 80kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS