Y0062800R000Q9L
MFR.Part #
Y0062800R000Q9L
JLCPCB Part #
C1484261
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 800Ω ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS