Y00627R68000A9L
MFR.Part #
Y00627R68000A9L
JLCPCB Part #
C1485482
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.68Ω ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS