Y00627R20000A9L
MFR.Part #
Y00627R20000A9L
JLCPCB Part #
C1485502
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.2Ω ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS