Y00627K50000V9L
MFR.Part #
Y00627K50000V9L
JLCPCB Part #
C1483277
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.5kΩ ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS