Y00627K15000T0L
MFR.Part #
Y00627K15000T0L
JLCPCB Part #
C1476997
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.15kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors