Y006279K8550T0L
MFR.Part #
Y006279K8550T0L
JLCPCB Part #
C1486373
Description
-55℃~+125℃ 600mW 79.855kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS