Y0062773R990T9L
MFR.Part #
Y0062773R990T9L
JLCPCB Part #
C1476938
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 773.99Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS