Y006276R8000B9L
MFR.Part #
Y006276R8000B9L
JLCPCB Part #
C1469064
Description
-55℃~+125℃ 600mW 76.8Ω ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS