Y006275R0000T0L
MFR.Part #
Y006275R0000T0L
JLCPCB Part #
C1476981
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 75Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors