Y006275K0000B9L
MFR.Part #
Y006275K0000B9L
JLCPCB Part #
C1476503
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 75kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS