Y00626K66670T9L
MFR.Part #
Y00626K66670T9L
JLCPCB Part #
C1476632
Description
-55℃~+125℃ 6.6667kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS