Y00626K34000B9L
MFR.Part #
Y00626K34000B9L
JLCPCB Part #
C1472300
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.34kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS