Y00626K12000T9L
MFR.Part #
Y00626K12000T9L
JLCPCB Part #
C1476602
Description
-55℃~+125℃ 6.12kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS