Y006268R1000Q0L
MFR.Part #
Y006268R1000Q0L
JLCPCB Part #
C1477371
Description
-55℃~+125℃ 600mW 68.1Ω ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors