Y0062680R000T9L
MFR.Part #
Y0062680R000T9L
JLCPCB Part #
C1476599
Description
-55℃~+125℃ 600mW 680Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS