Y006264R0000Q9L
MFR.Part #
Y006264R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1477474
Description
-55℃~+125℃ 600mW 64Ω ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS