Y0062630R000T9L
MFR.Part #
Y0062630R000T9L
JLCPCB Part #
C1477449
Description
-55℃~+125℃ 600mW 630Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS