Y006260K0000Q9L
MFR.Part #
Y006260K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1480537
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 60kΩ ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS