Y0062600R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0062600R000T9L
JLCPCB Part #
C1477473
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 600Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS