Y00625R76000A9L
MFR.Part #
Y00625R76000A9L
JLCPCB Part #
C1485519
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5.76Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS