Y00625K90000T0L
MFR.Part #
Y00625K90000T0L
JLCPCB Part #
C1477596
Description
-55℃~+125℃ 5.9kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors