Y00625K88000T0L
MFR.Part #
Y00625K88000T0L
JLCPCB Part #
C1477578
Description
-55℃~+125℃ 5.88kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors