Y00625K60000Q0L
MFR.Part #
Y00625K60000Q0L
JLCPCB Part #
C1477491
Description
-55℃~+125℃ 5.6kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors