Y00625K33300T0L
MFR.Part #
Y00625K33300T0L
JLCPCB Part #
C1477664
Description
-55℃~+125℃ 5.333kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors