Y0062557R400T9L
MFR.Part #
Y0062557R400T9L
JLCPCB Part #
C1476573
Description
-55℃~+125℃ 557.4Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS