Y0062553R600Q0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0062553R600Q0L
JLCPCB Part #
C1477513
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 553.6Ω 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors