Y006250R0000Q9L
MFR.Part #
Y006250R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1477523
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS