Y0062500R000V9L
MFR.Part #
Y0062500R000V9L
JLCPCB Part #
C1484518
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS