Y00624K99000B9L
MFR.Part #
Y00624K99000B9L
JLCPCB Part #
C1468677
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.99kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS