Y00624K20000B9L
MFR.Part #
Y00624K20000B9L
JLCPCB Part #
C1471670
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.2kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS